Melleņu kukurūzas mafini

Melleņu laika iedvesmota, es dalos ar recepti, kura līdzi nes ne tikai jau labi zināmās vērtīgās un jau dažādās receptēs, tostarp mafinos, baudītās ogas, bet SZ saldajos ēdienos vēl nebijušu sastāvdaļu - kukurūzas miltus. Visumā jebkuras ogas (izņemot varbūt melones un arbūzus) lasīt ir diezgan derdzīgi. Melnie pirksti un bezcerīgi lēni augošais līmenis grozā/traukā to pastiprina. Tomēr par savu pienākumu es uzskatu vismaz vienreiz sezonā pavadīt svinīgu pusstundu mežā, ja ne melleņu, tad svaiga gaisa un īpašās noskaņas dēļ. Šodien, dodoties uz kādu zīmīgu vietu pie ezera pa ceļu, gar kuru, cik tālu sniedzas skats, plešas zili-melni ogu klajumi, noparkojām velo meža pavēnī un drusku pabradājām pa mellenājiem.
 
 
Mafini ir pēc struktūras irdeni, kukurūzas zeltainā krāsā, ar ievērojamu melleņu proporciju. Cukura mīļotājiem aicinu pēc ieskatiem nedaudz palielināt cukura daudzumu, man, guži pretēji, patika mērenais saldums mafinos. Un tagad, atkal sagaršojot visu nostaļģiju, kas mellenēs, ir atsākušās manas blueberry nights: jau nožēloju, ka man nav saldējuma mašīnas, lai pagatavotu melleņu sorbertu, bet domās plānoju melleņu-mango smūtiju jeb kokteili, kā arī saldēto melleņu jogurtu. Vasara vēl nav galā. Līdz tam aicinu jūs ēst mellenes pilnām mutēm gan tāpat vien, gan, gatavojot melleņu kobleru, cepot melleņu kēksu, melleņu drupaču kūku vai savārot klimpas ar burvīgo melleņu ķīseliEnjoy!
 
 
 

5 komentāri:

  1. Vai labāk izmantot meža mellenes vai krūmmelenes?

    AtbildētDzēst
  2. nevaru sagaidīt, kad būs mellenes un varēšu šo pamēģināt!

    AtbildētDzēst
  3. Tomēr par savu pienākumu es uzskatu vismaz vienreiz sezonā pavadīt svinīgu pusstundu mežā, ja ne melleņu, tad svaiga gaisa un īpašās noskaņas dēļ. Šodien, dodoties uz kādu zīmīgu vietu pie ezera pa ceļu, gar kuru, cik tālu sniedzas skats, plešas zili-melni ogu klajumi, noparkojām velo meža pavēnī un drusku pabradājām pa mellenājiem. tungsten rings usa , tungsten rings wholesale france ,

    AtbildētDzēst